Правила та умови
Огляд
Цей веб-сайт належить Smile Energy Group. Наша компанія представляємо Ameralabs в Україні тому на сайті терміни "ми", "ми" та "наші" стосуються Ameralabs, включаючи всю інформацію, інструменти, продукти та послуги, доступні вам на цьому веб-сайті як користувачеві, за умови прийняття вами усіх зазначених тут положень, умов, політики та повідомлень.

Відвідуючи наш сайт та / або купуючи щось у нас, ви користуєтеся нашими послугами і погоджуєтесь дотримуватися умов надання послуг, включаючи додаткові умови та правила які будуть описані тут або доступні за посиланням. Ці Умови використання поширюються на всіх користувачів сайту, включаючи, без обмежень, користувачів, які є браузерами, постачальниками, клієнтами, продавцями та / або учасниками вмісту.

Будь ласка, уважно прочитайте ці Умови використання перед тим, як зайти на наш веб-сайт або користуватися ним. Отримуючи доступ до будь-якої частини сайту або використовуючи його, ви погоджуєтесь з цими Загальними положеннями та умовами. Якщо ви не згодні з усіма умовами цієї угоди, ви не можете отримати доступ до веб-сайту або користуватися будь-якими послугами. Якщо ці Умови надання послуг вважаються пропозицією, прийняття прямо обмежується цими Умовами надання послуг.

Будь-які нові функції або інструменти, які додаються до поточного магазину, також регулюються Загальними положеннями та умовами. Ви можете переглянути будь-яку останню версію Умов використання в будь-який час на цій сторінці. Ми залишаємо за собою право оновлювати, змінювати або замінювати будь-яку частину цих Умов використання, публікуючи оновлення та / або зміни на нашому веб-сайті. Ви несете відповідальність періодично перевіряти цю сторінку на наявність змін. Ваше подальше використання веб-сайту або доступ до нього після публікації будь-яких змін означає прийняття цих змін

Умови Інтернет-магазину
Погоджуючись з цими Загальними положеннями та умовами, користуючись нашим вебсайтом ви заявляєте, що ви повнолітні.
Ви не можете використовувати наші продукти з будь-якими незаконними або несанкціонованими цілями, а також не можете, користуючись Службою, порушувати будь-яке законодавство у вашій юрисдикції (включаючи, але не обмежуючись законами про авторське право).

Ви не повинні передавати будь-якого шкідлового ПО, вірусів або будь-який код руйнівного характеру.

Порушення або порушення будь-яких Умов призведе до негайного припинення надання вам послуг.
Зміни послуг та цін
Ціни на наші товари можуть змінюватися без попередження.
Ми залишаємо за собою право в будь-який час змінити або припинити Послугу (або будь-яку її частину або вміст) без попередження в будь-який час.
Ми не будемо нести відповідальність перед вами або перед будь-якою третьою стороною за будь-які зміни, зміну ціни, призупинення або припинення Послуги
Товари чи послуги
Певні товари або послуги можуть бути доступні виключно в Інтернеті через веб-сайт. Ці товари або послуги можуть мати обмежену кількість і підлягають поверненню або обміну лише відповідно до нашої Політики повернення.

Ми доклали максимум зусиль, щоб якомога точніше відобразити кольори та зображення нашої продукції, що з'являються в магазині. Ми не можемо гарантувати, що будь-який колір монітора вашого комп'ютера буде точним.

Ми залишаємо за собою право, але не зобов'язані обмежувати продажі наших продуктів або Послуг будь-якій особі, географічному регіону чи юрисдикції. Ми можемо реалізувати це право в кожному конкретному випадку. Ми залишаємо за собою право обмежувати кількість будь-яких товарів чи послуг, які ми пропонуємо. Усі описи товарів або ціни на товари можуть бути змінені в будь-який час без попередження на власний розсуд. Ми залишаємо за собою право припинити виробництво будь-якого товару в будь-який час. Будь-яка пропозиція щодо будь-якого товару чи послуги, зроблена на цьому веб-сайті, втрачає силу, якщо це заборонено.

Ми не гарантуємо, що якість будь-яких продуктів, послуг, інформації чи інших матеріалів, придбаних або отриманих вами, буде відповідати вашим очікуванням або що будь-які помилки в Сервісі будуть виправлені. Ми не гарантуємо, що товари, які ви можете придбати, не пошкодять будь-яке обладнання, з яким ви можете використовувати продукт на / в / разом. Як покупець продукту, ви погоджуєтесь нести відповідальність за будь-яку шкоду, спричинену використанням наших продуктів, і не нести відповідальності за LabsAmera MB.

Сайт та його матеріали належать LabsAmera MB та захищені авторським правом. Ви не можете розповсюджувати, модифікувати, відтворювати або використовувати будь-які Матеріали, повністю або частково, без попередньої письмової згоди LabsAmera MB, за винятком того, що Ви можете завантажувати Матеріали лише для свого некомерційного, особистого використання, за умови збереження всіх авторських прав. та інші повідомлення про власність.
Точність виставлення рахунків та інформації про рахунок
Ми залишаємо за собою право відмовити в будь-якому замовленні, яке ви робите у нас. Ми можемо на власний розсуд обмежити або скасувати придбані кількості на людину, на домогосподарство або на замовлення. Ці обмеження можуть включати замовлення, розміщені одним обліковим записом клієнта або під ним, тією самою кредитною карткою та / або замовлення, що використовують однакову адресу виставлення рахунку та / або доставки. У випадку, якщо ми вносимо зміни до замовлення або скасовуємо його, ми можемо спробувати повідомити вас, зв'язавшись з електронною поштою та / або адресою виставлення рахунку / номером телефону, вказаним на момент оформлення замовлення. Ми залишаємо за собою право обмежувати або забороняти замовлення, які, на наш власний розсуд, видаються дилерами, перекупниками або дистриб'юторами.

Ви погоджуєтесь надавати актуальну, повну та точну інформацію про покупки та обліковий запис для всіх покупок, здійснених у нашому магазині. Ви погоджуєтесь оперативно оновлювати свій обліковий запис та іншу інформацію, включаючи адресу електронної пошти та номери кредитних карток та дати закінчення терміну дії, щоб ми могли завершити ваші транзакції та зв'язатися з вами за потреби.

Щоб отримати докладнішу інформацію, перегляньте нашу Політику повернення
Необов'язкові інструменти
Ми можемо надати вам доступ до сторонніх інструментів, над якими ми ні контролюємо, ні контролюємо, ні вводимо.

Ви визнаєте та погоджуєтесь з тим, що ми надаємо доступ до таких інструментів "як є" та "як доступні" без будь-яких гарантій, заяв чи умов будь-якого виду та без будь-якого схвалення. Ми не несемо жодної відповідальності, що випливає з або пов'язана з вашим використанням необов'язкових сторонніх інструментів.

Будь-яке використання вами необов'язкових інструментів, пропонованих через веб-сайт, здійснюється виключно на ваш власний ризик та на розсуд, і ви повинні переконатися, що ви ознайомлені та схвалюєте умови, на яких інструменти надаються відповідними сторонніми постачальниками.

Ми також можемо надалі пропонувати нові послуги та / або функції через веб-сайт (включаючи випуск нових інструментів та ресурсів). Такі нові функції та / або послуги також регулюються цими Умовами надання послуг.
Сторонні посилання
Певний вміст, продукти та послуги, доступні через нашу Службу, можуть включати матеріали третіх сторін.

Сторонні посилання на цьому веб-сайті можуть направити вас на сторонні веб-сайти, які не пов'язані з нами. Ми не несемо відповідальності за вивчення або оцінку змісту або точності, ми не гарантуємо і не несемо жодної відповідальності за будь-які сторонні матеріали або веб-сайти, а також за будь-які інші матеріали, продукти чи послуги третіх сторін.

Ми не несемо відповідальності за будь-яку шкоду чи збитки, пов'язані з придбанням або використанням товарів, послуг, ресурсів, вмісту або будь-яких інших операцій, здійснених у зв'язку з будь-якими сторонніми веб-сайтами. Будь ласка, уважно перегляньте політику та практику третьої сторони та переконайтеся, що ви їх розумієте, перш ніж брати участь у будь-якій операції. Скарги, претензії, занепокоєння або запитання щодо сторонніх продуктів повинні надсилатися третій стороні.
Коментарі користувачів, відгуки та інші матеріали
Якщо на наш запит ви надсилаєте певні конкретні подання (наприклад, конкурсні роботи) або без запиту від нас ви надсилаєте креативні ідеї, пропозиції, пропозиції, плани чи інші матеріали, будь то в Інтернеті, електронною поштою, поштою чи іншим способом (у сукупності - "коментарі"), ви погоджуєтесь, що ми можемо в будь-який час, без обмежень, редагувати, копіювати, публікувати, розповсюджувати, перекладати та використовувати будь-який інший спосіб у будь-якому носії будь-яких коментарів, які ви нам пересилаєте. Ми не будемо і не будемо зобов'язані (1) зберігати будь-які коментарі в таємниці; (2) виплатити компенсацію за будь-які коментарі; або (3) відповісти на будь-які коментарі.

Ми можемо, але не зобов'язані контролювати, редагувати або видаляти вміст, який, на наш власний розсуд, є незаконним, образливим, загрозливим, наклепницьким, наклепницьким, порнографічним, нецензурним або іншим неприйнятним або порушує інтелектуальну власність будь-якої сторони або ці Умови використання .

Ви погоджуєтесь, що ваші коментарі не будуть порушувати будь-яке право будь-якої третьої сторони, включаючи авторське право, торгову марку, конфіденційність, особистість чи інші особисті чи майнові права. Ви також погоджуєтесь, що ваші коментарі не містять наклепницьких або незаконних, нецензурних чи нецензурних матеріалів, а також жодного комп'ютерного вірусу чи іншого шкідливого програмного забезпечення, яке може якимось чином вплинути на роботу Служби або будь-якого пов'язаного веб-сайту. Ви не можете використовувати неправдиву електронну адресу, прикидатися кимось, крім себе, або іншим чином вводити в оману нас або третіх осіб щодо походження будь-яких коментарів. Ви несете повну відповідальність за будь-які ваші коментарі та їх точність. Ми не несемо відповідальності за будь-які коментарі, розміщені вами або будь-якою третьою стороною.

Запитання та контактна інформація
Якщо ви хочете: отримати доступ, виправити, змінити або видалити будь-яку особисту інформацію, яку ми маємо про вас, зареєструвати скаргу або просто хочете отримати додаткову інформацію, зв'яжіться з нашим співробітником з питань дотримання конфіденційності за адресою support@ameralabs.com
Загальні умови
Ми залишаємо за собою право в будь-який час відмовити кому-небудь в обслуговуванні з будь-якої причини.

Ви розумієте, що ваш вміст (не включаючи інформацію про кредитну картку) може передаватися незашифрованим та передбачати (а) передачу через різні мережі; та (b) зміни, що відповідають технічним вимогам підключення мереж або пристроїв та пристосовуються до них. Інформація про кредитну картку завжди шифрується під час передачі через мережі.

Ви погоджуєтеся не відтворювати, копіювати, копіювати, продавати, перепродавати або використовувати будь-яку частину Служби, використання Служби або доступ до Служби або будь-якого контакту на веб-сайті, через який надається послуга, без письмового дозволу нами .

Заголовки, використані в цій угоді, включені лише для зручності та не обмежуватимуть чи впливатимуть на ці Умови.
Точність, повнота та своєчасність інформації
Ми не несемо відповідальності, якщо інформація, розміщена на цьому веб-сайті, не є точною, повною чи актуальною. Матеріали на цьому веб-сайті надані лише для загальної інформації, і на них не слід покладатися чи використовувати їх як єдину основу для прийняття рішень без консультації з первинними, більш точними, більш повними або більш своєчасними джерелами інформації. Будь-яке використання матеріалів на цьому веб-сайті на ваш страх і ризик.

Цей сайт може містити певну історичну інформацію. Історична інформація, обов'язково, не є актуальною і надається лише для ознайомлення. Ми залишаємо за собою право змінювати вміст цього сайту в будь-який час, але ми не зобов'язані оновлювати будь-яку інформацію на нашому сайті. Ви погоджуєтесь з тим, що ви несете відповідальність за моніторинг змін на нашому сайті.
Персональна інформація
Ваше подання особистої інформації через магазин регулюється нашою Політикою конфіденційності
Помилки, неточності та упущення
Іноді на нашому веб-сайті або в Службі може бути інформація, яка містить друкарські помилки, неточності або упущення, які можуть стосуватися описів товарів, цін, рекламних акцій, пропозицій, вартості доставки товару, часу доставки та доступності. Ми залишаємо за собою право виправити будь-які помилки, неточності або упущення, а також змінити або оновити інформацію або скасувати замовлення, якщо будь-яка інформація в Послузі або на будь-якому пов'язаному веб-сайті є неточною в будь-який час без попереднього повідомлення (у тому числі після того, як ви подали своє замовлення) .

Ми не беремо на себе жодних зобов'язань оновлювати, вносити зміни або уточнювати інформацію в Службі або на будь-якому пов'язаному веб-сайті, включаючи, без обмежень, інформацію про ціни, крім випадків, передбачених законодавством. Жодна зазначена дата оновлення чи оновлення, застосована в Службі чи на будь-якому пов'язаному веб-сайті, не повинна вказувати на те, що вся інформація в Службі або на будь-якому пов'язаному веб-сайті була змінена або оновлена.

Відмова від гарантій; обмеження відповідальності
Ми не гарантуємо, не заявляємо та не гарантуємо, що ваше використання нашої послуги буде безперебійним, своєчасним, безпечним або без помилок.

Ми не гарантуємо, що результати, отримані в результаті користування послугою, будуть точними або надійними.

Ви погоджуєтесь, що час від часу ми можемо видаляти послугу на невизначений час або скасовувати послугу в будь-який час, без попередження вас.

Ви прямо погоджуєтесь з тим, що користування послугою або її неможливість використовувати на ваш власний ризик. Послуга та всі продукти та послуги, що надаються вам через послугу, (крім випадків, коли ми прямо зазначили нами) надаються "як є" та "доступні" для вашого використання, без будь-яких заяв, гарантій та будь-яких умов, будь-явних або мається на увазі, включаючи всі передбачувані гарантії або умови товарності, товарної якості, придатності для певної мети, довговічності, титулу та непорушення.

У жодному разі LabsAmera MB, наші директори, офіцери, співробітники, афілійовані особи, агенти, підрядники, стажери, постачальники, постачальники послуг або ліцензіари не несуть відповідальності за будь-яку шкоду, збитки, претензії або будь-які прямі, непрямі, випадкові, каральні, спеціальні, або наслідкові збитки будь-якого виду, включаючи, без обмежень, втрату прибутку, втрату доходу, втрату заощаджень, втрату даних, витрати на заміну або будь-які подібні збитки, незалежно від того, чи базуються вони на договорі, делікт (включаючи недбалість), сувору відповідальність або іншим чином, що використання вами будь-якої послуги або будь-яких продуктів, закуплених з використанням послуги, або будь-якої іншої претензії, пов'язаної будь-яким чином з вашим використанням послуги або будь-якого продукту, включаючи, але не обмежуючись цим, будь-які помилки або упущення в будь-якому вмісті, або будь-які втрати або пошкодження будь-якого виду, понесені в результаті використання послуги або будь-якого вмісту (або продукту), розміщеного, переданого або іншим чином доступного через службу, навіть якщо повідомляється про їх можливість. Оскільки деякі штати або юрисдикції не дозволяють виключати або обмежувати відповідальність за наслідкові або випадкові збитки, у таких штатах або юрисдикціях наша відповідальність буде обмежена до максимально дозволеного законом обсягу.