TGM-7 LED - Grey
(26.62 inc VAT)
95.00
Об'єм
Колір
Швидко застигаюча 3D -смола для настільних ігрових мініатюр

Швидко застигаюча смола TGM-7 розроблена спеціально для 3D-друку настільних ігрових мініатюр. Технологія даної смоли це - ідеальний баланс між жорсткістю, ударостійкістю та гнучкістю, створена з метою захистити мініатюри від механічних пошкоджень при падінні або під час гри. Ця смола для 3D-друку дозволяє проявлятися найдрібнішим деталям мініатюри, завдяки її твердості та впливу на формування поверхні. Більше гнучкості, менша крихкість.
ОСНОВНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ
Тверда не липка поверхня для розфарбування
Швидке затвердіння
Більша гнучкість, менша ламкість
Сумісна з більшістю РК -смоляних 3D-принтерів
Відмінна деталізація
Слабкий запах
TGM-7 можливо НАЙШВИДШЕ застигаюча смола для РК принтерів!

Призначена для роботи навіть на малопотужних світлодіодних / рідкокристалічних 3D-принтерах, оснащених світлодіодними джерелами світла, що випромінюють 405-420 нм УФ-світла.

ВИСОКА ТОЧНІСТЬ
TGM-7, як і AMD-3 забезпечує високу точність виробів. Характерна даній смолі гнучкість і жорсткість гарантують, що 3D -відбитки є не лише точними, але і менш крихкими. У поєднанні з непрозорою та не липкою поверхнею, що піддається розфарбуванню, ця смола є ідеальним вибором для мініатюр, які можна активно використовувати для настільних ігор.
ПОВЕРХНЯ
Смола наявна у сірому кольорі. Ретельна пігментація, для отримання ідеального кольору, який виражає найскладніші деталі. Колір майже повністю непрозорий. Поверхня не липка і тверда (75-85 градусів по Шору ). Після затвердіння друк не липкий і приємний на дотик. Стійкий до механічних пошкоджень. Його можна грунтувати і фарбувати більшістю фарб.
СТІЙКІСТЬ ДО ВОЛОГИ ТА ХІМІЧНИХ
TGM-7 не стійкий до вологи. 3D-друковані предмети матеріалом TGM-7 не можна використовувати для моделей та деталей, які будуть постійно контактувати з водою, органічними розчинниками чи іншими рідинами.
ПОРАДИ ДЛЯ ДРУКУ
Ви можете скористатися нашими порадами 3D друку: Ключові принципи 3D-друку зі смоли TGM-7

Для успішного друку ми рекомендуємо:

Вирівняйте основу .

Якщо це ваш перший друк із цією смолою, спочатку надрукуйте щось маленьке. Ми рекомендуємо цю модель.

Знайдіть початкові налаштування друку тут: https://ameralabs.com/3d-printing-settings/

Використовуйте опорну колону товщиною 1,5-2 мм, товщину опори 0,2-0,6 мм.

Використовуйте шар прикріплення.

Hollow your models.
Використовуйте менші швидкості підйому. 5 мм / хв для нижніх шарів, 40-60 мм / хв для звичайних шарів.
ПРОЦЕС ОЧИСТКИ
Смола TGM-7, в порівняння з іншими видами смол, характеризується більшою в'язкістю.Дану смолу не слід залишати зануреною в розчиннику протягом тривалого часу.В жодному випадку не залишайте смолу зануреною в IPN або іншій рідині більше ніж на 40 хв. Це може зіпсувати вашу модель та вплинути на кінцевий результат полімеризації.

  • Якщо ви використовуєте Anycubic Wash and Cure, залиште надрукований об'єкт зануреним у IPA на 12 хвилин. Залежно від результатів, ви можете повторити цей крок ще раз і залишити ще на 6 хвилин.
  • Якщо ви надаєте перевагу очищенню з IPA ваннами, тоді наші 4 наступні кроки описані для Вас:

  1. Після того як Ви надрукували вашу модель залиште її зануреною у IPA ванні на 10 хв.
  2. Активно повертайте IPA ванну протягом наступної хвилини.
  3. Після залиште модель не рухомою але повністю зануреною ще на 10 хвилин. На цьому етапі рекомендуємо замінити IPA.
  4. Наостанок, .активно повертайте IPA ванну ще протягом однієї хвилини.
Оцініть результат очищення і повторіть процедуру ще один раз, за умови якщо це необхідно.


  • Якщо ви обираєте метод чищення ультразвуком, тоді ми рекомендуємо наступне: покладіть надруковану модель в контейнер з IPA, міцно закрийте та розмістіть в ультразвуковий очищувач наповнений водою. Залиште на 10 хвилин. Не потрібно додатково нагрівати.


ПРОЦЕДУРА ВИТРИМКИ
Знімати опори простіше перед затвердінням. Але, ви можете також зробити витримку друку за допомогою опор і видалити їх пізніше. Залежно від моделі, це може допомогти досягнути точніших геометричних форм, якщо у вас є така мета. Час витримки залежить від вашого етапу обробки, він може коливатися від 5 хвилин до 1 години (поки поверхня вашого 3D-друку не стане липкою). Вам необхідно негайно висушити предмет після очищення. Після належного затвердіння поверхня надрукованих предметів AMD-3 повинна бути повністю нелипкою і дуже стійкою до механічних пошкоджень.
Відгуки
Studio of Dental Architecture
Alexandr Kostyrya
I liked AMD-3 resin for its quality and capabilities that open up when using it. Fast polymerization, low shrinkage, good finalization, all this gives an excellent result when working with it!
Titan Forge Miniatures
Romek Łakomiak
We print our models using TGM-7 Tabletop Gaming Resin. This resin offers the ultimate solution for 3D printing tabletop models.
Archvillaingames
Konstantinos Martinos
Using AmeraLabs AMD-3 resin was paramount to achieving faster prints with stellar quality, optimal for our detailed models and high quality photography
White Werewolf Tavern
Nikolai Iakoubenia
Out of all the resins available on the market right now, Ameralabs AMD-3 was a no-brainer. The price is justified by the incredible quality. Every tiny detail gets captured. The faster print times make printing with it a blast. This should be a go to resin for everyone!'
3D Minis Factory
Benjamin Nardelli
We wanted to offer the best quality to our customers. After several tests of different resins it was clear that the TGM-7 from AmeraLabs was what our customers deserved. Detailed, unbreakable, flexible, and easy to work with.
Excellent Minis
Dr. rer. nat. Stephan Weiß
We have tested over 400 resins in the last 4 years and we haven't found a better resin than TGM-7 that works on LCD and DLP printers and provides this quality and durability at the same time for an affordable price. Stop breaking and reprinting your miniatures today. Use tried and tested exposure times and print effortlessly.
Ritual Casting
Ben Douglas
While Ameralabs AMD-3's ability to capture every tiny detail I put into my work is nothing short of astounding, it is the reliability and repeatability of this resin that keeps me coming back for more. Amazing customer service is just the cherry on top of what has become my resin of choice.'
The Giant's Tower
David Sciberras
We've shifted all our resin printers to this resin. Works great on all DLP printers, 4k/2k, mono or not. Great detail achievable, lovely depth to the models.