FAQ
Ваші матеріали кращі за інші?
Швидше за все - так! Будь ласка, перевірте властивості будь-якого (або кожного) продукту, і ви виявите, що вони мають виняткові властивості за таку ціну.
Яка головна різниця між AMD-3 LED і AMD-6 DLP??
Обидва ці матеріали спеціально розроблені для моделювання, тому їх властивості, пов'язані з матеріалом, дуже схожі. Однак обидва вони призначені для роботи з різними технологіями 3D-друку на смолі. Світлодіод AMD-3 призначений для надзвичайно швидкого затвердіння матеріалу в умовах низької світлової енергії. Його основне призначення - робота зі світлодіодними / рідкокристалічними 3D-принтерами (наприклад, Wanhao D7). AMD-6 DLP - навпаки, розроблений для роботи з 3D-принтерами DLP, які зазвичай мають потужні джерела ультрафіолетового світла або проектори променя, такі як Acer H6510BD або подібні. Щоб отримати додаткові варіанти сумісності, перегляньте сторінку з описом товарів.

Чи працює ваша смола на моєму 3D-принтері?
Це насправді залежить від вашого принтера. Наші смоли були протестовані на багатьох стереолітографічних 3D-принтерах, які полімеризують матеріал за допомогою УФ-світла. Однак кожному апарату може знадобитися певне калібрування перед друком.
Ми налаштували наші смоли для роботи на DLP та світлодіодних / рідкокристалічних машинах і вказали початкові точки для налаштування принтера на сторінці опису кожної смоли. Зверніть увагу, що деякі матеріали занадто реактивні для тих принтерів, які мають ПДМС у своєму ПДВ.
Якщо ви не впевнені, що ваш апарат сумісний з нашою смолою для 3D-друку, просто зв'яжіться з нашою службою підтримки support@ameralabs.com.
На якій довжині хвилі затвердіває ваша смола?
Всі наші смоли твердіють під ультрафіолетовим світлом з довжинами хвиль від 225 нм до 420 нм. Пік поглинання становить 365 нм.
Чи можу я надрукувати контейнери для їжі чи іграшки для дітей?
Ми не перевіряли наші смоли на безпеку харчових продуктів. Не чіпайте і не ковтайте неполімеризовану смолу!
навіть надруковані деталі не слід використовувати, якщо існує великий ризик потрапляння всередину.
Чи є у вашої смоли для 3D-друку термін придатності?
Ми надаємо нашим матеріалам для 3D-друку термін придатності 1 рік. Однак, якщо зберігати їх в прохолодному, сухому і темному місці, вони можуть зберігатися довше.
Як слід зберігати смолу?
Зберігайте в прохолодному, сухому та темному місці. Ви можете залишити його в резервуарі для смоли після друку, але застосовуються ті ж правила: зберігайте його в холоді, сухості і темряві.

Не виливайте невикористану смолу з резервуара для ПДВ назад у пляшку, оскільки вона може забруднити вашу смолу. Крім того, ви можете зберігати невикористану смолу в скляній або поліетиленовій тарі. Тут ви можете придбати пляшки з ПНД для зберігання невикористаних смол.
Чи є якісь вимоги до користування?
· Щоб отримати повний посібник з безпеки, перегляньте наш паспорт безпеки
· Користування нашої смоли подібне до інших матеріалів для 3D-друку на ринку:
· Завжди одягайте рукавички, працюючи з будь-якою смолою. Смола може викликати подразнення шкіри у деяких людей.
· Не торкайтесь очей під час роботи зі смолою.
· Якщо подразнення очей, шкіри або респектальної системи виникає і продовжується, терміново зверніться до відповідного паспорта безпеки цієї конкретної смоли для подальших інструкцій з безпеки
· Наша смола має надзвичайно слабкий запах, але ми рекомендуємо працювати при добре провітрюваному приміщенні або просто мати відкрите вікно під час друку.
· Зберігайте смолу закритою.
· Тримайте контейнери щільно замкненими.
Я не знайшов того, що мені потрібно. Чи можете ви розробити УФ-матеріали відповідно до моїх специфічних вимог?
Так! Ми відкриті для пропозицій та спеціальних запитів на розробку. Будь ласка, зв'яжіться з нами sales@ameralabs.com
Чи можна використовувати вашу смолу для лиття?
На даний момент у нас немає смоли для лиття. Ви можете надіслати нам електронного листа на sales@ameralabs.com, і ми повідомимо вас, як тільки ми закінчимо розробку литої смоли.